Webkodu, Webkodu logo, webkodu online araç

Köşe Yuvarlama Aracı

ARAÇ HAKKINDA BİLGİLENDİRME
Hangi köşeyi ovalleştirmek istiyorsanız yanında bulunan kuluplardan sürükleyerek ayarlayabilirsiniz veyatta kulupların altındaki kutudan değer girerek istediğiniz ovalliği verebilirsiniz. Ayarlamakta olduğunuz ovalleştirme işlemi devam ederken canlı olarak alt taraftaki kutuda değerler görüntülenmektedir. Ayarlamalarınızı bitirdikten sonra kutudaki kodu kopyalayıp, style tagınızın içinde yer alacak stil maddenize yani " .ornek-kose-yuvarlama{ KODU BU ALANA YAPIŞTIRACAKSINIZ. } " şeklinde yapıştıracaksınız.
px
px
px
px


Araçlar menüsü altında sizlere sunmuş olduğumuz araçlar özenle seçilerek, webmasterlık hayatınızı kolaylaştıracak ve zevkli hale getirecek araçlardır. Araçlarımız webmasterlar için çok gerekli hale gelmiş ve bulunması zor araçlardır. Biz webkodu.ozgurlukicin.com olarak tek çatı altında, bu olmazsa olmaz denilen araçlar ve yanısıra profesyonelce tasarlanmış çok fonksiyonlu editörlerimizi sunuyoruz.

Araçlarımızın kullanımı oldukça basit ve kolaydır, ayarlamalarınızı ve çalışmalarınızı yaparken önizlemesini görebileceğiniz görselleştirilmiş bir alan sunmaktayız. Bunaltıcı ve sıkıcı görünümden arınmış, daha da şevk verici araç tasarımlarımız mevcuttur.

Araçlarda yapılan ayarlamalar sayfa yenilenene kadar durmaktadır, işiniz devam ederken sayfa yenilemesi gibi eylemlerinize dikkat ediniz, aksi takdirde ayarlar sıfırlanmaktadır.

Araçlarımız hakkında en çok önem verdiğimiz konulardan biri hızdır, işlerinizi hızlı bir şekilde halletmeniz için araçlar hız faktörü önde tutularak tasarlanmıştır, yanısıra dinamik bir yapıya ve görselleştirilmiş bir arayüze sahiptir.

Araçlar webkodu.ozgurlukicin.com tarafından tasarlanmış ve düzenlenmiş olup, webkodu.ozgurlukicin.com 'a aittir.

Konu ile ilgili görüş, öneri, şikayet için info@ozgurlukicin.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.