Webkodu, Webkodu logo, webkodu online araç

HEX, HSB, RGB, CMYK & HTML Renk Bulucu

WKMega Renk Makinesi


ARAÇ HAKKINDA BİLGİLENDİRME
(1) Aracın içinde bulunan H,S,B ve R,G,B düğmelerine basarak, renk paletini değiştirebilirsiniz. (2) Sağ tarafta değişen renk değerlerine, yeni (kendi) değerinizi girerek, hem renginizi bulabilirsiniz hem de girmiş olduğunuz değerin diğer renk kodlarına ulaşabilirsiniz. (3) Alt taraftaki siyah boş kutular bulduğunuz renkleri kaydetmek içindir, o kutuların en sağında yer alan içinde yuvarlak olan kutuya tıklayarak boş kutulara kendi bulduğunuz renklerinizi kaydedebilirsiniz. (4) Sağ altta bulunan RES (Resetleme), SAVE (Geçici Kaydetme) anlamına gelir. (5) RES düğmesinin üzerindeki renk kutucuğuna çift tıklayarak, renginizin önizlemesini arkaplan rengi olarak görebilirsiniz.Araçlar menüsü altında sizlere sunmuş olduğumuz araçlar özenle seçilerek, webmasterlık hayatınızı kolaylaştıracak ve zevkli hale getirecek araçlardır. Araçlarımız webmasterlar için çok gerekli hale gelmiş ve bulunması zor araçlardır. Biz webkodu.ozgurlukicin.com olarak tek çatı altında, bu olmazsa olmaz denilen araçlar ve yanısıra profesyonelce tasarlanmış çok fonksiyonlu editörlerimizi sunuyoruz.

Araçlarımızın kullanımı oldukça basit ve kolaydır, ayarlamalarınızı ve çalışmalarınızı yaparken önizlemesini görebileceğiniz görselleştirilmiş bir alan sunmaktayız. Bunaltıcı ve sıkıcı görünümden arınmış, daha da şevk verici araç tasarımlarımız mevcuttur.

Araçlarda yapılan ayarlamalar sayfa yenilenene kadar durmaktadır, işiniz devam ederken sayfa yenilemesi gibi eylemlerinize dikkat ediniz, aksi takdirde ayarlar sıfırlanmaktadır.

Araçlarımız hakkında en çok önem verdiğimiz konulardan biri hızdır, işlerinizi hızlı bir şekilde halletmeniz için araçlar hız faktörü önde tutularak tasarlanmıştır, yanısıra dinamik bir yapıya ve görselleştirilmiş bir arayüze sahiptir.

Araçlar webkodu.ozgurlukicin.com tarafından tasarlanmış ve düzenlenmiş olup, webkodu.ozgurlukicin.com 'a aittir.

Konu ile ilgili görüş, öneri, şikayet için info@ozgurlukicin.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.