Webkodu, Webkodu logo, webkodu online araç

ARAÇ HAKKINDA BİLGİLENDİRME
Bu araç ile web sayfalarınızda çok daha değişik, göze alışkın olmayan, sıradışı karakterler kullanın.
Bünyesinde brüt 65.000 Özel Karakter barındıran ve 255 sayfa sayısına sahip Özel Karakterler Editörü ile birçok şeyler yapın. Araç 12 farklı özel karakter grubuna sahiptir, yukarıdaki yön butonları ile sayfa geçişleri yapıp, ihtiyacınıza uygun özel karakteri bulabilirsiniz. Aracın altında bulunan Simge kutusunda özel karakterin önizlemesi yeralmaktadır ve yanında bulunan HTML Kodu kutusunda ise önizlemesini gördüğünüz özel karakterin her alanda çalışabileceği HTML Kodu mevcuttur.

                               
                               
                               
                               
                               
                               
                               
                               
                               
                               
                               
                               
                               
                               
                               
                               
Simge   HTML Kodu    Simge İsmi JS Kaçış Dizisi
  


Araçlar menüsü altında sizlere sunmuş olduğumuz araçlar özenle seçilerek, webmasterlık hayatınızı kolaylaştıracak ve zevkli hale getirecek araçlardır. Araçlarımız webmasterlar için çok gerekli hale gelmiş ve bulunması zor araçlardır. Biz webkodu.ozgurlukicin.com olarak tek çatı altında, bu olmazsa olmaz denilen araçlar ve yanısıra profesyonelce tasarlanmış çok fonksiyonlu editörlerimizi sunuyoruz.

Araçlarımızın kullanımı oldukça basit ve kolaydır, ayarlamalarınızı ve çalışmalarınızı yaparken önizlemesini görebileceğiniz görselleştirilmiş bir alan sunmaktayız. Bunaltıcı ve sıkıcı görünümden arınmış, daha da şevk verici araç tasarımlarımız mevcuttur.

Araçlarda yapılan ayarlamalar sayfa yenilenene kadar durmaktadır, işiniz devam ederken sayfa yenilemesi gibi eylemlerinize dikkat ediniz, aksi takdirde ayarlar sıfırlanmaktadır.

Araçlarımız hakkında en çok önem verdiğimiz konulardan biri hızdır, işlerinizi hızlı bir şekilde halletmeniz için araçlar hız faktörü önde tutularak tasarlanmıştır, yanısıra dinamik bir yapıya ve görselleştirilmiş bir arayüze sahiptir.

Araçlar webkodu.ozgurlukicin.com tarafından tasarlanmış ve düzenlenmiş olup, webkodu.ozgurlukicin.com 'a aittir.

Konu ile ilgili görüş, öneri, şikayet için info@ozgurlukicin.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.