Webkodu, Webkodu logo, webkodu online araç

ARAÇ HAKKINDA BİLGİLENDİRME
Renk paletinde seçeceğiniz rengin RGB, HSV ve HEX değerleri sağ tarafta canlı olarak değişmektedir. Kutuların içine RGB, HSV ve HEX değerleri girerek girmiş olduğunuz değerin rengini de görmüş olursunuz. Ayrıca örneğin HEX değeri girerek, girmiş olduğunuz değerin HSV ve RGB kodlarınada ulaşmış olursunuz bu durum RGB ve HSV içinde geçerlidir. Aracın üstünde yer alan kutuya HEX kodu girerek renginizi bulabilirsiniz. Bulmuş olduğunuz renkleri kaydetmek için alt tarafta bulunan Kaydet butonuna tıklayınız. Aracımıza ait toplam 9 farklı renk kayıt haznesi bulunmaktadır. Kaydettiğiniz renkler aşağıda kutular halinde sıralanmaktadır, renk kutusunun sağ üstünde yer alan Raptiye simgesine tıklayarak, tıkladığınız raptiye simgesinin sahip olduğu kutudaki renk kalıcı olarak kaydedilir yani peşpeşe renkler kaydetmeniz halinde raptiyesi seçili kutu veya kutular sağa yaslı olarak kalıp kaybolmayacaktır. Unutmayınki sayfa yenilendiğinde herşey sıfırlanmaktadır.

Kodu yaz renge bak : #
Rengi aşağıya kaydet :

Araçlar menüsü altında sizlere sunmuş olduğumuz araçlar özenle seçilerek, webmasterlık hayatınızı kolaylaştıracak ve zevkli hale getirecek araçlardır. Araçlarımız webmasterlar için çok gerekli hale gelmiş ve bulunması zor araçlardır. Biz webkodu.ozgurlukicin.com olarak tek çatı altında, bu olmazsa olmaz denilen araçlar ve yanısıra profesyonelce tasarlanmış çok fonksiyonlu editörlerimizi sunuyoruz.

Araçlarımızın kullanımı oldukça basit ve kolaydır, ayarlamalarınızı ve çalışmalarınızı yaparken önizlemesini görebileceğiniz görselleştirilmiş bir alan sunmaktayız. Bunaltıcı ve sıkıcı görünümden arınmış, daha da şevk verici araç tasarımlarımız mevcuttur.

Araçlarda yapılan ayarlamalar sayfa yenilenene kadar durmaktadır, işiniz devam ederken sayfa yenilemesi gibi eylemlerinize dikkat ediniz, aksi takdirde ayarlar sıfırlanmaktadır.

Araçlarımız hakkında en çok önem verdiğimiz konulardan biri hızdır, işlerinizi hızlı bir şekilde halletmeniz için araçlar hız faktörü önde tutularak tasarlanmıştır, yanısıra dinamik bir yapıya ve görselleştirilmiş bir arayüze sahiptir.

Araçlar webkodu.ozgurlukicin.com tarafından tasarlanmış ve düzenlenmiş olup, webkodu.ozgurlukicin.com 'a aittir.

Konu ile ilgili görüş, öneri, şikayet için info@ozgurlukicin.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.