Webkodu, Webkodu header, Header, Webkodu logo
Bize dair görüş, öneri, şikayet, iş birliği, reklam gibi mesajlarınızı mail adresimize gönderebilirsiniz.


webkodu.ozgurlukicin.com, tüm Webmaster 'ların işlerini kolaylaştırmak ve zevkli hale getirmek için kurulmuştur. Hizmet yelpazesini daima geniş tutmuş ve kullanıcılarına kaliteli, temiz, hızlı, anlaşılır ve güvenilir hizmetler vermektedir. Sürekli kullanıcılarından aldığı olumlu yorumlar ve tepkiler ile hizmetlerine daha çok önem vermiş ve kaliteyi arttırmıştır. Kullanıcılarına daima çağa, teknolojiye, modaya uygun bir konsept sunmaktadır. Kullanıcılarını en çok mutlu eden şey, Webmaster 'ların ihtiyacı olan çoğu şeyi tek çatı altında toplamış olması ve amaca uygun, görsel, hızlı ve anlaşılır bir şekilde sunmasıdır.
Açık Kaynak Kod paylaşımı olarak webkodu.ozgurlukicin.com;

Kodlar menüsü altında yayınlanan tüm kodlar tamamen açık kaynak kodludur. webkodu.ozgurlukicin.com yayınlanan kodları sizlere orijinal ve görsel - işleyiş olarak en uygun şekilde sunmaktadır.

Yayınlanan kodlar açık kaynak kodlu olup, işleyişini, görselini vb. öğeleri istediğiniz gibi amaca uygun düzenleyip kullanabilirsiniz.

Yayınladığımız kodlar silik ve gereksiz yazılardan arındırılmış ve olabildiğince en kısa hale getirilip öyle yayınlanmaktadır. Kodların üstüne ve altına sitemiz adına imza bırakmaktayız, bunuda belirtmiş olalım.

Yayınlanan kodlar hakkında açıklayıcı ve yönlendirici bilgiler kodların yayınlandığı sayfalarda mevcuttur. webkodu.ozgurlukicin.com olarak sizlere ihtiyacınız olan veya olabilecek kodları anlaşılır, güvenilir ve görsel olarak memnun kalacağınız şekilde sunmaktayız.

Demo sayfalarında kodların işleyişini, görselini yani tam olarak ne olduğunu görebilir, izleyebilir ve deneyebilirsiniz. Demo sayfalarındaki önizlemeler yayınlanan kodun aynısı olup, kodu alıp kullanırken başka birşeyin çıkması söz konusu değildir.

webkodu.ozgurlukicin.com 'da yayınlanan tüm kodlar yasaldır ve telif hakkı içeren öğeleri barındırmamaktadır.

Sitene Ekle Hazır Kod Paylaşımı olarak webkodu.ozgurlukicin.com;

Sitene Ekle menüsü altında yayınlanan kodlar, webkodu.ozgurlukicin.com tarafından özel seçilmiş gereksiz öğelerden kaçınılarak zorunlu ve zorunlu olmasada sitenizi güzelleştirebilecek tarzda kodlardır.

Bu kodların kaynağı bizim sunucumuzda yer almaktadır ve bizden çekildiği için kısa kodlardır. Bu kodları sitenize eklemek için istediğiniz ilgili yere yapıştırarak kolay bir şekilde ekleyebilirsiniz.

Bu kodlar sitenize eklendiği andan itibaren webkodu.ozgurlukicin.com güvencesi ile korunmaktadır, herhangi bir çökme, silinme ve olumsuz eylemler söz konusu olamaz.

Yapmış olduğumuz araştırmalar sonucunda bizden kod alacak ziyaretçilerimizin websitelerini dikkate alarak renk, ebat, şekil, kullanım gibi öğeleri düşünerekten en uygun olan kodları sizlere sunuyoruz.

Amacımız Sitene Ekle menüsü altında yayınlanan bu kodları sitenize ekleyip, memnun kalmanız ve sitenizde bu kodları gören ziyaretçilere karşı sizi utandırmayacak ve size artı puan kazandıracak kodlar yayınlamamızdır. Sizlerden gelen görüşler ve yorumlar ile de bu amacımızı yerine getirdiğimizi görüyoruz ve bu bizi mutlu ediyor, daha istikrarlı çalışmamıza sebep oluyor.

Analiz Araçları hizmeti olarak webkodu.ozgurlukicin.com;

Analiz menüsü altında yayınlanan tüm analiz araçları sorunsuz çalışmaktadır. webkodu.ozgurlukicin.com güvencesiyle analizlerinizi ve sorgulamalarınızı hızlı, güvenli, kolay ve doğru bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Sorgulamalar sonucunda gösterilen değerler net bilgilerdir, bazı araçlardan tahmini değerler verilmesi istenir ve o araçlar ise en net değere yakın bir sonuç vermektedir. Araçlarımız görselleştirilmiş ve kolay kullanım imkanı sunan bir şekilde size sunulmaktadır.

Analiz ve sorgulamalarınızı pratik bir şekilde gerçekleştirmeniz için araçlarımıza vakit kaybı yaşatmaması için CAPTCHA faktörünü ilave etmedik.

Sorgulama ve analizlerinizi yaparken size önerilen açıklayıcı bilgileri dikkate alarak gerekli yerlere gerekli bilgilerinizi girmeniz gerekmektedir, böyle olmaması halinde hata vermektedir. Araçlara girdiğiniz değerlerden ve bilgilerden emin olarak sorgulamalarınızı yapmanızı tavsiye ederiz, aksi takdirde sizin için vakit kaybına yol açmaktadır.

İşinize yarayan ve düzenli olarak kullandığınız araçlarımızı kısayol oluşturarak, sık kullanılanlara eklemenizi tavsiye ederiz.

Online Araçlar hizmeti olarak webkodu.ozgurlukicin.com;

Araçlar menüsü altında sizlere sunmuş olduğumuz araçlar özenle seçilerek, webmasterlık hayatınızı kolaylaştıracak ve zevkli hale getirecek araçlardır. Araçlarımız webmasterlar için çok gerekli hale gelmiş ve bulunması zor araçlardır. Biz webkodu.ozgurlukicin.com olarak tek çatı altında, bu olmazsa olmaz denilen araçlar ve yanısıra profesyonelce tasarlanmış çok fonksiyonlu editörlerimizi sunuyoruz.

Araçlarımızın kullanımı oldukça basit ve kolaydır, ayarlamalarınızı ve çalışmalarınızı yaparken önizlemesini görebileceğiniz görselleştirilmiş bir alan sunmaktayız. Bunaltıcı ve sıkıcı görünümden arınmış, daha da şevk verici araç tasarımlarımız mevcuttur.

Araçlarda yapılan ayarlamalar sayfa yenilenene kadar durmaktadır, işiniz devam ederken sayfa yenilemesi gibi eylemlerinize dikkat ediniz, aksi takdirde ayarlar sıfırlanmaktadır.

Araçlarımız hakkında en çok önem verdiğimiz konulardan biri hızdır, işlerinizi hızlı bir şekilde halletmeniz için araçlar hız faktörü önde tutularak tasarlanmıştır, yanısıra dinamik bir yapıya ve görselleştirilmiş bir arayüze sahiptir.

Araçlar webkodu.ozgurlukicin.com tarafından tasarlanmış ve düzenlenmiş olup, webkodu.ozgurlukicin.com 'a aittir.


Konu ile ilgili görüş, öneri, şikayet için info@ozgurlukicin.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.