Webkodu, Webkodu logo, webkodu online araç

Resimden Renk Alma Aracı


ARAÇ HAKKINDA BİLGİLENDİRME
Gözat butonuna tıklayarak açılan pencereden resmi seçiniz ve aç butonuna tıklayınız ve Dosyayı Yükle butonuna tıklayınız. Ve resminiz açılacaktır, resminizde rengini almak istediğiniz bölgeye tıklayınız. Tıkladıktan sonra aracın sağ üstünde o bölgeye ait rengin pixelleri görüntülenecektir. Oradaki her farklı renkte olan pixellere tıklayarak aracın sağ altında yer alan kutuya, tıkladığınız pixelin rengi ve aynı zamanda rengin HEX kodu yansıyacaktır. Sayfa yenilenmesi halinde herşey sıfırlanacaktır.


Your browser does not support the HTML5 canvas tag. Your browser does not support the HTML5 canvas tag.
(HEX) Renk Kodu :


Araçlar menüsü altında sizlere sunmuş olduğumuz araçlar özenle seçilerek, webmasterlık hayatınızı kolaylaştıracak ve zevkli hale getirecek araçlardır. Araçlarımız webmasterlar için çok gerekli hale gelmiş ve bulunması zor araçlardır. Biz webkodu.ozgurlukicin.com olarak tek çatı altında, bu olmazsa olmaz denilen araçlar ve yanısıra profesyonelce tasarlanmış çok fonksiyonlu editörlerimizi sunuyoruz.

Araçlarımızın kullanımı oldukça basit ve kolaydır, ayarlamalarınızı ve çalışmalarınızı yaparken önizlemesini görebileceğiniz görselleştirilmiş bir alan sunmaktayız. Bunaltıcı ve sıkıcı görünümden arınmış, daha da şevk verici araç tasarımlarımız mevcuttur.

Araçlarda yapılan ayarlamalar sayfa yenilenene kadar durmaktadır, işiniz devam ederken sayfa yenilemesi gibi eylemlerinize dikkat ediniz, aksi takdirde ayarlar sıfırlanmaktadır.

Araçlarımız hakkında en çok önem verdiğimiz konulardan biri hızdır, işlerinizi hızlı bir şekilde halletmeniz için araçlar hız faktörü önde tutularak tasarlanmıştır, yanısıra dinamik bir yapıya ve görselleştirilmiş bir arayüze sahiptir.

Araçlar webkodu.ozgurlukicin.com tarafından tasarlanmış ve düzenlenmiş olup, webkodu.ozgurlukicin.com 'a aittir.

Konu ile ilgili görüş, öneri, şikayet için info@ozgurlukicin.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.