Webkodu, Webkodu logo, webkodu online araç

Yazıya Efekt Verme Editörü

ARAÇ HAKKINDA BİLGİLENDİRME
Yazıya Efekt Verme Editörü ile websayfalarınızda kullandığınız yazıları görsel olarak daha cazip hale getirebilirsiniz. En üstteki alana efektlendirmek istediğiniz kelimeyi girerek, renk stilini ve yazı tasarımını ayarlayarak, isteğinize bağlı olarak arkaplan rengi girerek HTML Kodu Oluştur butonuna basıp, ardından Önizleme butonuna basarak oluşturduğunuz efektli yazınızı görebilirsiniz. En alttaki kutuda oluşturduğunuz efektli yazınızın HTML Kodu bulunmaktadır.


Efektlendirmek istediğiniz yazıyı girin

Renk stilini seçin

 Sade Gökkuşağı
Ateş Rasgele
Korkunç Sonbahar
Noel Soft Noel Karanlık

Yazı tasarımını seçin

Düz Dalgalı Değişik Hal

Yazınızı oluşturun & Temizleyin

Yazınızı önizleyin & Arkaplan rengi belirleyin

Arkaplan Rengi :

Oluşturduğunuz efektli yazınızın Html Kodu;
Araçlar menüsü altında sizlere sunmuş olduğumuz araçlar özenle seçilerek, webmasterlık hayatınızı kolaylaştıracak ve zevkli hale getirecek araçlardır. Araçlarımız webmasterlar için çok gerekli hale gelmiş ve bulunması zor araçlardır. Biz webkodu.ozgurlukicin.com olarak tek çatı altında, bu olmazsa olmaz denilen araçlar ve yanısıra profesyonelce tasarlanmış çok fonksiyonlu editörlerimizi sunuyoruz.

Araçlarımızın kullanımı oldukça basit ve kolaydır, ayarlamalarınızı ve çalışmalarınızı yaparken önizlemesini görebileceğiniz görselleştirilmiş bir alan sunmaktayız. Bunaltıcı ve sıkıcı görünümden arınmış, daha da şevk verici araç tasarımlarımız mevcuttur.

Araçlarda yapılan ayarlamalar sayfa yenilenene kadar durmaktadır, işiniz devam ederken sayfa yenilemesi gibi eylemlerinize dikkat ediniz, aksi takdirde ayarlar sıfırlanmaktadır.

Araçlarımız hakkında en çok önem verdiğimiz konulardan biri hızdır, işlerinizi hızlı bir şekilde halletmeniz için araçlar hız faktörü önde tutularak tasarlanmıştır, yanısıra dinamik bir yapıya ve görselleştirilmiş bir arayüze sahiptir.

Araçlar webkodu.ozgurlukicin.com tarafından tasarlanmış ve düzenlenmiş olup, webkodu.ozgurlukicin.com 'a aittir.

Konu ile ilgili görüş, öneri, şikayet için info@ozgurlukicin.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.