Webkodu, Webkodu header, Header, Webkodu logo

Klavye destekli hesap makinesi ile websitenizde klavyenizi kullanarak online bir şekilde işlem yapabilir ve ziyaretçilerinizede işlem yapma imkanı sunabilirsiniz. Özenle tasarlanmış dinamik bir yapıya sahiptir.


Webkodu, Webkodu demo

Aşağıdaki CSS ve JS dosyalarına tıklayın karşınıza gelen kodları aynı isimde yani calculator.css ve calculator.js olarak kaydedin.
Kodun olduğu sayfanın yanında olması gerekir, parametrelere dikkat edin.

calculator.css

calculator.js

Aşağıdaki Meta kodunu (meta) Buraya (/meta) Taglarının arasına yapıştırın.Aşağıdaki HTML kodunu (body) Buraya (/body) Taglarının arasına yapıştırın.


Kodlar menüsü altında yayınlanan tüm kodlar tamamen açık kaynak kodludur. webkodu.ozgurlukicin.com yayınlanan kodları sizlere orijinal ve görsel - işleyiş olarak en uygun şekilde sunmaktadır.

Yayınlanan kodlar açık kaynak kodlu olup, işleyişini, görselini vb. öğeleri istediğiniz gibi amaca uygun düzenleyip kullanabilirsiniz.

Yayınladığımız kodlar silik ve gereksiz yazılardan arındırılmış ve olabildiğince en kısa hale getirilip öyle yayınlanmaktadır. Kodların üstüne ve altına sitemiz adına imza bırakmaktayız, bunuda belirtmiş olalım.

Yayınlanan kodlar hakkında açıklayıcı ve yönlendirici bilgiler kodların yayınlandığı sayfalarda mevcuttur. webkodu.ozgurlukicin.com olarak sizlere ihtiyacınız olan veya olabilecek kodları anlaşılır, güvenilir ve görsel olarak memnun kalacağınız şekilde sunmaktayız.

Demo sayfalarında kodların işleyişini, görselini yani tam olarak ne olduğunu görebilir, izleyebilir ve deneyebilirsiniz. Demo sayfalarındaki önizlemeler yayınlanan kodun aynısı olup, kodu alıp kullanırken başka birşeyin çıkması söz konusu değildir.

webkodu.ozgurlukicin.com 'da yayınlanan tüm kodlar yasaldır ve telif hakkı içeren öğeleri barındırmamaktadır.

Konu ile ilgili görüş, öneri, şikayet için info@ozgurlukicin.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.