Webkodu, Webkodu header, Header, Webkodu logo

Sitenize Canlı Radyo Kodunu ekleyerek, websayfanızdan hem kendiniz hemde ziyaretçileriniz radyo kanallarının canlı yayın sayfalarına kolay ve hızlı bir şekilde gitsin. Bu Kodu görselleştirilmiş tek bir model olarak sunmaktayız. webkodu.ozgurlukicin.com güvencesiyle bu kodu sitenize hızlı ve kolay bir şekilde ekleyebilirsiniz.


ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
Bu sayfada da mevcut olan webkodu.ozgurlukicin.com tarafından sunulan Sitene Ekle kodları " İframe " mantığı ile çalışmaktadır.
Kodların hazırlanmış olduğu webkodu.ozgurlukicin.com bilgisayarında, kodlara dair hiçbir türlü kodun kısa gelme durumu, kodun uzun gelme durumu, farklı font gösterimi, kodun oturtulmuş olduğu konumdan ayrı kayık olması gibi sorunlar yaşanmamıştır ve bulunmamaktadır.
Çözünürlük ve Tarayıcı farklılığından dolayı kodlarda butür durumlar olabilir ve bu sorunlar webkodu.ozgurlukicin.com 'u ilgilendirmemektedir.
Kodu websayfanıza oturttuğunuzda genişlik ve uzunluk olarak herhangi bir problem ortaya çıkarsa,
İframe kodunda bulunan " width ( genişlik ) " ve " height ( yükseklik ) " değerleri ile isterseniz kodun genişlik ve yükseklik ayarlarını kendi bilgisayarınıza göre düzeltebilirsiniz.

webkodu.ozgurlukicin.com 'un sizlere sunduğu bu Sitene Ekle kodları hiçbir problem olmaksızın yayınlanmaktadır.Sitene Ekle menüsü altında yayınlanan kodlar, webkodu.ozgurlukicin.com tarafından özel seçilmiş gereksiz öğelerden kaçınılarak zorunlu ve zorunlu olmasada sitenizi güzelleştirebilecek tarzda kodlardır.

Bu kodların kaynağı bizim sunucumuzda yer almaktadır ve bizden çekildiği için kısa kodlardır. Bu kodları sitenize eklemek için istediğiniz ilgili yere yapıştırarak kolay bir şekilde ekleyebilirsiniz.

Bu kodlar sitenize eklendiği andan itibaren webkodu.ozgurlukicin.com güvencesi ile korunmaktadır, herhangi bir çökme, silinme ve olumsuz eylemler söz konusu olamaz.

Yapmış olduğumuz araştırmalar sonucunda bizden kod alacak ziyaretçilerimizin websitelerini dikkate alarak renk, ebat, şekil, kullanım gibi öğeleri düşünerekten en uygun olan kodları sizlere sunuyoruz.

Amacımız Sitene Ekle menüsü altında yayınlanan bu kodları sitenize ekleyip, memnun kalmanız ve sitenizde bu kodları gören ziyaretçilere karşı sizi utandırmayacak ve size artı puan kazandıracak kodlar yayınlamamızdır. Sizlerden gelen görüşler ve yorumlar ile de bu amacımızı yerine getirdiğimizi görüyoruz ve bu bizi mutlu ediyor, daha istikrarlı çalışmamıza sebep oluyor.

Konu ile ilgili görüş, öneri, şikayet için info@ozgurlukicin.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.